Тази седмица се предвиждат даже минусови температури. На помощ идва любимото ви поло.
Полото е подходящо за всяка ситуация... може да се комбинира с почти всичко, и въпреки че си мислите, че е скучна дреха, може да направи аутфита по-топъл и по-интересен.
Сряда - Kънки на лед
Възползвайте се от студеното време и отидете да карате кънки на лед (може би за последно този сезон). Комбинирайте полото със сладка пола и топло шалче, за да привлечете вниманието на всички на ринга. Допълнете с малка червена чантичка Фурла, която можете да сложите през рамо, да не ви пречи по време на карането и сте готови за пързаляне.
Четврътък - Разходка в парка
Петък - Офис парти
Този аутфит е идеален за офис парти, достатъчно елегантен, не прекалено натрапчив, комбиниран със стил и замисъл. Ако и вие сте поканени на офис парти или някое подобно събитие - този аутфит е за вас.С черно поло в комбинация с пола с интересен принт, черен чорапогащник, боти на високи токчета и внимателно подбрани бижута ще изглеждате като изискана дама.
Събота - Шопинг в мола
Съботата е ден за шопинг (в мола, защотто времето е гадно). А тази изцяло черна комбинация е младежка и подходяща за изтощителен шопинг и обяд за възстановяване на силите, загубени по време на шопинга.За всеки случай към тази комбинация добавете и слънчевите очила, може да се покажат слънчевите лъчи и да продължите с шопинга навън.
Неделя - Разходка в града
Понеделник - Пак на работа
Понеделник синоптиците предвиждат по-топло време, но ако вие сте на работа, ето идея за комбиниране на полото. Комбинирайте с карирано сако, прави панталони в цвят бордо и аксесоари в черно.
Вторник - Кафе с приятелка
Възползвайте се от обедната почивка, за да се насладите малко на слънцето и да се видите с приятелка на по кафе.
Бонус комбинация поло с дънки, може да видите в предишната ни статия - Как да носите любимите си дънки цяла седмица?
Вие как обичате да носите полото си? Носите ли рокли през зимата??







Коментари
Публикуване на коментар